Flight radar 24.com letecký provoz nad evropou

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru

Flightrada slouží ke sledování leteckého provozu online na mapě celého světa (i nad Evropou). Na mapě uvidíte číslo letu, trasu letu, obrázek a typ letadla, aktuální polohu, výšku a rychlost.

Otevří web Flightradar

Letí zrovna někdo na dovolenou a vy se chcete podívat kde zrovna je? Víte číslo letu? Zadejte ho do vyhledávání, fligh radar vám ho najde a zobrazí vám i čas přistání.

Máte chytrý telefon nebo tablet? Stáhněte si aplikaci flightradar a mějte ji pořád při sobě. Aplikace je zdarma

Příspěvek byl naposledy aktualizován:

Copyright © Dovia.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Pro přesné informace o zájezdu vždy klikněte na detail zájezdu. Správně se píše: last minute ne: las minute nebo last minut. Sledujte nás: Facebook, Twitter, Instagram. Zkuste si Vaši dovolenou vyhledat na Seznam.cz Google.cz nebo se podívejte na videa z Vaší destinace na Youtube Provozujeme také Dovia.sk - recenzie hotelov a dovolenka, Dovolenka Grécko george24, freefilm, uložto_cz onlineserialyzdarma, stahuj to