AirBnb ubytování

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru

Co je to Airbnb

Představte si, že vlastníte byt, který třeba jednou za měsíc nepoužíváte, nebo máte velký byt a můžete si dovolit pronajímat pokoj, nechcete ho pronajímat každý den, ale třeba na víkend a díky tomu si trochu přivydělat. Takže na webu najdete nabídky obyčejných lidí.

Takto přesně funguje Airbnb, ale nejsou zde k pronájmu jen pokoje, byty nebo chaty, ale třeba i celé nemovitosti. Doporuřuji se podívat například na Chorvatsko.

Musím se registrovat?

Registrace je potřebná jen pro pronájem nemovitosti, pokud se chcete jen podívat na nabídky, popřípadě si zjistit cenu, prostě přejděte na web a vyhledejte destinaci nebo přímo město kam chcete jet. Zaujala vás nějaká nabídka? Pak se zaregistrujte, web je v češtině, takže nebudete mít problém s ničím a pokud ano, klidně nám napište.

Jak probíhá placení?

Vše probíhá přes Airbnb, zadáte svou kreditní kartu a o nic víc se starat nemusíte. Obrovská výhoda je to, že ten kdo vám ubytování pronajímá peníze dostane až poté co z ubytování odjíždíte. Kde je ta výhoda? Výhoda je v tom, že pokud vám ubytování nevyhovuje, popřípadě je nějaky jiný problém, můžete problém okamžitě nahlásit, najít si jiné ubytování popřípadě ubytování zrušit a nepříjdete tak o své peníze a máte zaručeno, že ubytování bude opravdu kvalitní.

Výhody:

  • AirBNB má skvělý systém hodnocení uživatelů
  • hodnocení se týká jak hosta, tak hostitele
  • poznání místních obyvatel a jejich kultury
  • poznání prostředí, ve kterém žije hostitel
  • možnost poznat lépe zemi díky místním obyvatelům
  • při včasném výběru podstatně lepší cena
  • přímá komunikace s hostitelem a možnost využít hostitele jako průvodce (je možnost se dostat i na místa, kam například může jen hostitel)

Vlastní zkušenost?

Přes Airbnb už jsem byl ubytovaný v New Yorku, Chorvatsku, Itálii, Německu, Maďarsku a Slovinsku a vždy bylo ubytování bez problémů. Jediný “problém” byl v Itálii, paní neuměla ani slovo anglicky, ale ani to nebyl problém, ukázala mi kde mám pokoj a víc už jsme se bavit nemuseli. Jediná destinace, kde bylo ubytování přes Booking levnější než přes Airbnb bylo v Dubaji, zde byly poplatky za úklid šíleně vysoké a levnější bylo tedy zvolit hotel. Airbnb můžu vřele doporučit.

Přejít na AirBnb

Není Airbnb nic pro Vás? Nevadí, vyberte si níže destinaci a o dovolenou se Vám postaráme my!

Příspěvek byl naposledy aktualizován:

Copyright © 2011 - 2024 Dovia.cz Vybíráme pro Vás nejlepší nabídky dovolené prostřednictvím portálu invia.cz Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Informace na těchto stránkách jsou přebírany ze stránek partnerů a může se stát, že informace nebudou vždy úplně aktuální. Pro přesné informace o zájezdu vždy klikněte na detail zájezdu. Správně se píše: last minute ne: las minute nebo last minut. Zkuste si Vaši dovolenou vyhledat na Seznam.cz Google.cz nebo se podívejte na videa z Vaší destinace na Youtube Provozujeme také recenzie hotelov a dovolenka, přihlášení email, tip na výlet: Polskie Malediwy Super last minute wyjazd jutro, last minute dovolenka, wakacje 2024 all inclusive / AirBnb ubytování Invia